top of page

Výstava "Z čeho jsou sny?" v ART RUBIKON, Olomouc

Ráda bych vás pozvala na mou nadcházející výstavu "Z čeho jsou sny?", která se bude konat v Galerii ART RUBIKON v Olomouci od 26. února do 6. dubna 2024.


Vernisáž začíná v 18:00 dne 26. února 2024, a to i s hudebním doprovodem od Marka Soldána, jehož hudba dokáže proměnit umělecký prožitek ve víceúrovňový zážitek.


Galerie ART RUBIKON je známá svou vášní pro moderní umění a podporou umělců, kteří překračují hranice tradičního vnímání. Nachází se v historickém srdci Olomouce, města s bohatou kulturou a živým uměleckým děním.

Adresa:

ART RUBIKON z.s.

Dobnerova 1375/24a

Nová Ulice

779 00 Olomouc

Otevírací doba:

Pondělí až sobota, 8:00–19:00


Olomouc je krásné město, známé svými historickými památkami, jako je například majestátní Sloup Nejsvětější Trojice, Horní a Dolní náměstí, nebo krásné zahrady Svatého Michala. Město nabízí bohatou kulturu, zahrnující nejen galerie a muzea, ale také živé umělecké scény a mnoho kaváren a restaurací, do kterých můžete zajít a posedět. Prozkoumejte starobylé uličky a nechte se unést kouzlem tohoto historického města.Těším se na setkání s vámi a na sdílení vašich dojmů z děl, která vás zavedou do světa snů a představivosti.

Comments


bottom of page