top of page

Minulé výstavy končí, ale nové začínají!

Včera sice skončily moje dvě výstavy "Voynichovy rostliny" a "Cože?", ale stále je k vidění moje výstava v Galerii Azyl v Plzni "Cosi po(d)vědomého"do 25. května 2024.


Nová Vernisáž

Už 16. května se můžete těšit na vernisáž nové výstavy "Spřízněni volbou: Michael Rittstein a Roman Franta a jejich žáci" v Galerii Portheimka v Praze. Vernisáž začne v 18:00 a potrvá do 22:00. Bude to skvělá příležitost vidět díla těchto dvou významných umělců a jejich talentovaných studentů.


O Výstavě

Výstava "Spřízněni volbou" představí tvorbu dvou výrazných českých umělců - Michaela Rittsteina a Romana Franty - a jejich studentů. Tato expozice ukáže rozmanitost a kreativitu, kterou oba umělci vnášejí do své pedagogické práce. Mezi vystavovanými díly najdete i mé vlastní práce, neboť mám tu čest být jedním z jejich žáků.


Michael Rittstein

Michael Rittstein je jedním z nejuznávanějších současných českých malířů, známý svými dynamickými a barevně bohatými malbami. Jeho díla často reflektují každodenní život a jsou charakteristická jeho osobitým stylem.


Roman Franta

Roman Franta je respektovaným českým umělcem, který je známý svými expresivními malbami často zahrnujícími zvířecí motivy a kritické společenské komentáře. Jeho práce jsou označovány za provokativní a zároveň hluboce přemýšlivé.


Přijďte se podívat na tuto výjimečnou výstavu a objevte, jak Michael Rittstein a Roman Franta ovlivňují a inspirují své studenty, včetně mě samotné. Výstava potrvá od 17. května do 14. července 2024. Těšíme se na vaši návštěvu!
26 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page