top of page

Výstava 'Prapodivno' ve Vratimově

Ačkoliv naše nedávná výstava 'Mapa duše a anatomie krajiny' právě skončila, můžete stále až do 4. ledna 2024 navštívit moji aktuální výstavu 'Prapodivno' ve městě Vratimov, ležícím v malebném Moravskoslezském kraji.

 

Připravila jsem pro vás unikátní obrazy, které čerpají inspiraci z tajuplného Voynichova rukopisu – 600 let starého manuskriptu plného nerozluštěných textů a ilustrací neznámých rostlin a astrologických symbolů. I když autor není znám, předpokládá se, že byl na dvoře Rudolfa II, který byl známi pro svoji zálibu v alchymii i astrologii.

Tomuto rukopisu se věnuji již dlouho a je pro mě nekonečným zdrojem inspirace. Proto se k němu pořád vracím a vytvářím nové obrazy, které budete moci brzy vidět. Do té doby se zatím můžete užít atmosféru tohoto tajemného díla skrze stávající obrazy třeba právě na výstavě ve Vratimov v srdci Moravskoslezského kraje.Vratimovská galerie vás očekává otevřená každou středu a čtvrtek od 16 do 19 hodin, a také nabízí možnost individuální návštěvy po předchozí domluvě na telefonním čísle 595 700 751.

25 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page