top of page

Konec roku - Cožeeeeeeeee

S koncem roku přichází čas bilancování, reflexe a někdy i nevěřícného zjištění, že "tohle se opravdu stalo". Moje série obrazů s názvem "Cožeeeeeeeee" - ano, s devíti "e" pro ještě větší důraz – je vizuálním ztvárněním těchto okamžiků.

 

Každý obraz v sérii vznikl v momentě silné emoce – když se děje něco nespravedlivého a já nechápu proč, když jsem naštvaná, nebo když se dozvím něco tak absurdního a šíleného, že mi to obrátí den vzhůru nohama. "Cožeeeeeeeee" je mé umělecké volání po pochopení, výkřik do ticha, které nás obklopuje, když slova selhávají.

 

V těchto obrazech, od otisků palců po široké tahy štětcem, je zachycen každý záchvěv rozhořčení, údivu nebo zmatek. Jsou odrazem toho, co se nám zdá nepochopitelné, a zároveň připomínkou, že každý nový den nám dává šanci věci obrátit k lepšímu.

 

Jak se blížíme k poslednímu dni roku, nechť tyto obrazy připomínají všechny ty "Cožeeeeeeeee" momenty, které jsme prožili. Ale také nám připomínají, že nový rok nám přináší novou stránku, nové začátky a novou naději.

 

Tak tedy "Cožeeeeeeeee" na rozloučenou se starým rokem a vítejme nové příběhy, které přinesou dny příští!Cožeeeeeeeee III

Olej na plátně

70x70 cm


Cožeeeeeeeee II

Olej na plátně

100 x 70 cm


Cožeeeeeeeee

Olej na plátně

průměr 70 cm

22 zobrazení0 komentářů
bottom of page