top of page

Děkuji za medvědí večer 🐻 A co bude dál?

  • 28. 5.
  • Minut čtení: 1

Fotoreport z medvědí pop-up výstavy v Praze a malý pohled na další připravované výstavy


Úterní výstava byla nádherná a moc děkuji všem, kteří dorazili a pomohli vytvořit tak krásnou atmosféru :)

Kromě samotné výstavy jsme společně pokřtili také novou grafiku „Jarní medvěd“ a níže najdete malý fotoreport z celého večera.

Pokud i vy máte nějaké fotografie nebo dojmy, které jste sdíleli na sítích, budu moc ráda když mě označíte - ráda přesdílím!


Autorem fotografií z fotoreportu je Jirka Pixla, pro tento večer oficiálně jmenovaný medvědím fotografem :) Moc děkuji!


🐻 Co bude s medvědy dál?

Možná vás napadlo, co bude následovat poté, co medvědi obsadili galerijní prostor jen na jediný den.

Momentálně se připravuji na letošní Art Prague, který letos probíhá v pražském Mánesu od 2. do 7. června. Pravděpodobně tam vystavím jednoho nebo dva medvědy, kteří po pop-up výstavě ještě zůstali.


A potom?

Následovat bude menší doprovodná výstava v suterénu galerie GOMA, která vzniká jako součást hlavní výstavy věnované Marilyn Monroe.

Na této výstavě ale medvědy nečekejte :)

Objeví se především ženské portréty, figury a autoportréty. A možná i malé překvapení.

 
 
 

Komentáře


bottom of page