Výstava ,,Nečekaně" v Pitomé kavárně!

Jak to všechno bylo: V poslední době jsem se zaměřila více než na svou výstavu na výstavu ,,Za katrem", kterou dávám dohromady. Nicméně sehnat vhodné a ne zcela zapadlé místo pro tento soubor prací není nejjednoduší. A tak jsem poslední měsíce sháněla a sháněla a stále sháním. 
A proto soubor mých nejnovějších prací, už dávno hotový, odpočíval v klidu ve skříni a žádná má výstava se nekonala, ač jsem to měla v plánu... Až do minulé středy, kdy se mi Nečekaně ozvali z Pitomé kavárny, že by moje práce chtěli a jeslti bych je nemohla za pár dní přijet pověsit. Dnes se tak i stalo, takže mé práce nyní můžete vidět v Pitomé kavárně až do konce listopadu. 
Název se netýká jen sjednání výstavy, ale i událostí posledních měsíců.... Všechno, co se stalo, bylo nečekané, a ne vždy příjemné. Najdete zde tak například obrazy ,,Jirkovi" nebo ,,Občas v noci", které jsou únikem do pohádkových sfér, kde se čas vrací zpátky.  Snad poprvé jsem zapojila do obrazů více barev a omezila černé plochy - i když paradoxně situace posledních měsíců byly méně veselé než kdy předtím. 

Své halvní úsilí ale stále zaměřuji na výstavu ,,Za katrem", které se snad brzo dočkáme. I proto se v Pitomé kavárně pravděpodobně ani neuskuteční žádná větší vernisáž. Nicméně zaskočte, dejte si kávu a podívejte se! :) 

Pitomá kavárna 
Preslova 3
Praha 5 - Smíchov

www.pitomakavarna.cz