Skupinová výstava v Praze

Momentálně mám (až do 7.5.) dva obrazy na skupinové výstavě v Karlíně - vystavujeme se spolužáky z ateliéru Malba III pražské AVU. 
Jeden z vystavených obrazů pravděpodobně znáte z písecké výstavy, druhý je pak úplně nový, zatím neprezentovaný ani online ani offline:) Pokud tedy chcete mít náskok a jste zvědaví, skočte se tam mrknout, ať ho vidíte dřív, než internet!:D 
(A kromě mých pláten uvidíte samozřejmě i skvělé práce od mých spolužáků.)

Výstavu s názvem 32/36 najdete v bývalém bazénu v kasárnách (rovněž bývalých) na adrese Prvního pluku 2, Praha 8 Karlín:) Vstup skrze kavárnu.
Tak se stavte!

Otevírací doba: 
PO – PÁ 13.00 – 00.00
SO – NE 10.00 – 00.00
/
At the moment, I have two paintings at a group exhibition in Prague 8, Karlin - I exhibit with all my classmates from the Studio Painting III of Prague Academy.
One of the exposed paintings you probably know from the Pisek exhibition ,,About Shallowness", the second one is completely new, so far presented neither online nor offline  If you want to have a head start and you're curious, jump in there to see it before the internet will!:D
(And in addition to my canvases you will see, of course, great work from my classmates. )

An exhibition called 32/36 can be found in the former pool in barracks (also former) at the address Prvniho pluku 2, Prague 8 Karlin entrance through the cafe.

Opening Hours:
After - fri 13.00-00.00
So ne 10.00-00.00