Sedlo na Artbanana.cz! /Sedlo at Artbanana

https://www.artbanana.cz/klara-sedlo 
Kromě jiných online galerií jsem nově zastoupena i v galerii ArtBanana - jsou super a přistupují k umění i jeho prodeji skvělým způsobem. Jak říkají: ,,Jsme ArtBanana a chceme změnit zažitou představu toho, že originální obraz si může dovolit jen málokdo. "
 

Tahle myšlenka je skvělá, protože pro umění a jeho rozvoj jsou diváci, kupující a sběratelé nevyslovitelně důležití. A každý člověk, který ,,pustí" do svého bytí nějaký ten obraz nebo sochu, se na proměnách a životě umění tím okamžikem aktivně podílí.

 

Jsem zvědavá, ke komu najde cestu konkrétně třeba tenhle - pro mě zlomový - obraz. :)
/Newly you can find my works for sale also in online gallery here: https://www.artbanana.cz/klara-sedlo .
I like Artbanana and their attitude to selling art very much. They say: ,,We are Artbanana and we want to change image , that only few people can afford original art."
This is great,  because for art and its growth are viewers, buyers and collectors very important. Every person, that ,,allow" in his life some piece of art,  is -by that moment - participating on art itself.
-Noc, po níž nepřišlo ráno/ Night, after which there was no morning, uhel, akryl a olej na plátně/charcoal, acrylic and oil on canvas, 95x 130 cm, 2016