Sedlí jednodenní kurz malby už tuto neděli!!!! Přihlaste se taky:)

Chcete se naučit malovat, pochopit, jak obraz funguje a odhalit pár  triků starých mistrů? Nebo se hlásíte na střední či vysokou uměleckou školu (příjimačky jsou za dveřmi!)?  
Neváhejte a přihlaste se, workshop je už v neděli a ještě máme pár volných míst :)
(Workshop se koná v ateliéru výtvarné školy Malbaakresba.cz na Praze 1 od 10,00 do 16,00 , samozřejmě s pauzou na oběd:) více informací v odkaze nahoře)


Vysvětlím Vám, jak míchat barvy, jak obraz vybudovat, jak používat štětec profesionálně - naučíme se využít jeho sklon a tah různými způsoby. V případě, že je Vaším snem umělecká škola, zaměříme se na konkrétní problémy, které mohou při přijimačkách nastat i na to, jak správně sestavit portfolio. Pokud své domácí práce přinesete ke konzutlaaci na workshop (což doporučuji) ráda Vám pomohu vybrat díla, která do 1:kola přijímacích zkoušek zařadit a poradím na co se dále zaměřit a zlepšit, jaké jsou naopak silné stránky Vaší tvorby. 

Workshop je vhodný jak pro úplné začátečníky, kteří se s barvou teprve seznamují, tak pro zkušenější malíře a  uchazeče o přijetí na umělecké školy. Téma i úkol vždy upravuji individuálně vzhledem k potřebám studenta.