1. Темное Ясное

Překvapení!

Vážení přátelé! Ráda bych vám oznámila velkou novinku!

Jak někteří asi víte, kromě malování (které je mojí prioritou číslo jedna), občas taky píšu. A taky občas dělám krátké animace a všemožné jiné projekty. Zkrátka mě sem tam baví ten rámec malby překročit trochu jinam.

Už delší dobu uvažuji, co s tím dál – co se všemi těmi příběhy, co jsem napsala? Jak mít možnost zrealizovat komplexnější animované dílo? A co příběhy, kteří píší lidé okolo mě, a já k nim občas tvořím obrazy?
Nakonec to vyústilo v jediné:)

A to je projekt, který nazývám Studio. Studio jsem vytvořila jako jedno velké dílo – sdružuje lidi, které baví surreálné, bizarní příběhy, prvky magického realismu, literatura i animace. Studio vydává knihy, a zároveň v rámci něj budu mít možnost rozpracovávat dál některé animované projekty. 
Myšlenka vytvořit tento prostor vznikla už dávno, a posledních pár měsíců jsem pracovala na její realizaci.


Studio funguje soběstačně - podařilo se mi dát dohromady partu lidí, která se o něj spolu se mnou postará tak, abych mohla dál především malovat.
Mou plnou pozornost vyžadoval projekt víceméně poslední dva týdny – protože před spuštěním webu bylo potřeba doladit poslední drobnosti. A musím říct, že už se nemůžu dočkat, až to zas pošlape víceméně samostatně - za pomoci skvělé Martiny (produkční, hlavní krotitelka chaosu) - a já se zavřu v ateliéru :D.No a teď už konečně k jádru pudla. Studio si můžete prohlédnout tady: www.studio-klarasedlo.com


Od téhle chvíle tak vedle mojí hlavní životní náplně, malířské tvorby a novinek z ateliéru můžete sledovat i tenhle malý projekt, Studio. Studio s knížkami, krátkými filmy a různými počiny, které spojuje především snaha o výpravu do lidského podvědomí.

Takže pro shrnutí:
1. Ve Studiu (www.studio-klarasedlo.com) najdete e-shop, kde si můžete koupit knihy (mimo jiné poslední kus ručně ilustrované a vázané bibliofilie Haďábel z Endemit) nebo plakáty a pohlednice, které jsme zatím za tu krátkou chvíli vytvořili. Další projekty (včetně krátkých filmů) budou postupně přicházet - můžete sledovat sekci Novinky nebo Projekty!Na tomto webu (www.klarasedlo.com) najdete obrazy, skici, litografie, akvarely apod., zkrátka to co doteď - mou uměleckou tvorbu.
E-shop tu sice nemám a neplánuji, ale v případě zájmu o koupi uměleckého díla mi stačí napsat na email info@klarasedlo.com. Zašlu portfolio s dostupnými obrazy:) Stejně tak tady nadále najdete informace o výstavách (mimochodem, právě plánuji červnovou účast na veletrhu v Monaku!) a o malířských projektech, do kterých se právě pouštím:)