Novinky

Exhibition na Vysočině

Pokud by se někdo chtěl mrknout, jak dopadla výstava klubu Mlha kterou jsem měla tu čest pro festival Literární Vysočina dávat dohromady, klikněte na https://www.mlha.gr/cs/pieces/view/13259 . Hleďte prosím především na obsah článku, nikoliv na kvalitu - taky nemůžu umět všechno, že jo:)  
Zároveň se na Mlze (www.mlha.gr) můžete porozhlédnout, počíst si, nebo se i zaregistrovat. 

Černý Sklivec až do konce dubna!

 Výstava v Rock Café je prodloužena až do posledního dne měsíce dubna! Takže kdo se nestihl přijít podívat, má stále ještě možnost:) 

Výstava v Rock Café - vernisáž

Ačkoliv už od prvního března máte možnost vidět na stěnách Rock Café známé obrazy, vernisáž se bude konat až tuto neděli, a to od pěti hodin.  Připomínám plakát k výstavě ve fotogalerii, do Rock Café se dostanete tramvají č.22,9,6,18,21  nebo metrem B, no zkrátka je to na Národní třídě:) Na všechny návštěvníky vernisáže se těším, a všem návštěvníkům výstavy děkuji, že přišli - nebo přijdou - shlédnout mé dílo :)  Snad je o co stát:) 

Sedlo 

Vernisáž výstavy

5. května tohoto roku se můžete těšit na vernisáž nové výstavy. Ta se bude konat v galerii divadla Na Prádle od 2.5.2010 do 30.5.2010. Na vernisáži budete moci spatřit celý cyklus Bar Jiný svět a některá doplňující díla.

 

                                                                        Všichni jste srdečně zváni.

(Divadlo Na Prádle, Besední 3, Malá Strana, Praha 1, www.napradle.cz)