Novinky

Výstava na Studentském Majálesu!

1.5. bude v prostorách klubu K4 v budově UK v Celetné 20 probíhat v rámci Studentského Majálesu i výstava mých nových děl. Čeká vás pravděpodobně i ochutnávka z Barrandovské série, tak doražte! 

Více informací o Studentském Majálesu najdete zde: https://www.facebook.com/Majalesstudentu a zde: www.majalesstudentu.cz

 

 

A ještě vám sem přidám obrázek pro hezčí čtvrteční ráno: 

Jsme diváky, kteří tiše pozorují jak začíná Nekonečně dlouhá plavba za obzor.....
Akryl na kartonu, 100x70 cm 

Jak to na vás působí? Pozitivní? Kde se vidíte - na loďce? Nebo před obrazem? Zpětná vazba je důležitá tak přidávejte komentáře:) (rozklikněte celý článek, a dole je okýnko pro vaše příspěvky)

Nové obrázky a panelákový dotaz

Nové obrázky najdete jak v Denních záznamech, tak ve Studijní kresbe a malbě. Jen co zítra nafotím další várku, budou se fotogalerie dále plnit. 
A novinky ohledně výstavy se dozvíte už ve středu:). 


Také mi přibývají další obrazy z barrandovské série, a jelikož jsem plně ponořena do architektury sídliště a dojmů z něj, tak se ptám i vás: jaký vztah máte k sídlištím a panelákům? Komentovat můžete poté, co si otevřete celý článek (klikněte na nadpis). Díky moc! 
 

A nová fotogalerie...

....se začíná plnit. 

 

A průběžně se bude plnit dále, takže sledujte!  

Lebka, citron, kniha i cihla

Ve Studijní kresbě a malbě najdete dvě nová zátiší.
A zítra se začne plnit nová fotogalerie ,,Denní záznamy ve skicáku" malými rychlými kresbami. Těmi zaznamenávám aktuální situace podobně jako fotkou už nějaký ten měsíc...

 

sobota 6.4., 12:21

Přeju všem hezké sobotní poledne:)
Jak jsem včera slíbila, dneska zase naplním fotogalerii.  Jako první jeden portrét (tužka a pastelka na balícím papíru) a k večeru přijdou i slibovaná zátiší:) Pokud chcete obrázek nějak okomentovat, rozklikněte celý článek (klikněte na nadpis) a dole pod obrázkem je místo na vaše příspěvky:) Za jakékoliv ohodnocení budu ráda, zpětná vazba od diváka musí být. 
No, a já zatím odcházím do ateliéru tvořit další kousek do tajemné barrandovské série. 

 

obrázek najdete ve fotogalerii Kresby

Výstava....

Inu...nebudu to protahovat: na novinky si budete muset počkat ještě do pondělí, ale aby vás to nemrzelo, přijdou zítra aspoň nějaká nová zátiší a studie. Asi to teď vypadá, že se prakticky nevěnuju vlastním obrazům a celé dny kreslím jen kompozici předmětů sem tam s drapérií. To ale není pravda. Svá díla (momentálně barrandovskou sérii) tvořím, ale...nechte se překvapit:) Třeba už brzy na výstavě. 

Výstava......?

Možná už příští měsíc se můžete těšit na novou výstavu! Potvrzení a podrobnější informace se dozvíte snad už dnes večer...takže kontrolujte web a držte palce ať vše klapne:) 

Jarní zátiší

tady máte aspoň nějaký to jarní zátiší, když už venku sněží...:) a veselé Velikonoce :)

 

Pokud chcete příspěvek okomentovat, rozklikněte celý článek (klikněte na nadpis)


(akryl na kartonu, 70x100cm)

autoportrét

Sedlo tvoří Sedlo......
Akryl na kartonu, 70x100 cm 

Pokud chcete přidat komentář, rozklikněte celý článek (- klikněte na nadpis).

neděle 17.března

Ve studijní kresbě a malbě opět přibylo pár nových věcí. 

A večer se můžete těšit na další: