Novinky

2.října

V galerii opět najdete nové obrázky!

Zátiší, portréty, studijní kresby a tak dále. Další práce samozřejmě brzy přijdou, každý večer se pokusím přidat nový příspěvek. 

 

 

Komentovat, hodnotit a svůj názor vyjádřit můžete v Knize návštěv, nebo na facebookové stránce: http://www.facebook.com/pages/Klára-Sedlo/346751112634

Nový rok, nová díla, nové portréty

Stránky opět zaplavila vlna nových obrázků, takže pokud máte zájem, račte se pustit do prohlížení, případně komentujte v knize návštěv a tak dále:)
Výstava v Pitomé kavárně už je dávno pryč, a obrazy měly úspěch. Teď stále hledám místo pro výstavu další - ale nikoliv svojí, jak jste se mohli dočíst v předchozím článku - napjatě čekejte. Už to vypadá nadějně:)  A opožděně všem přeji vše nejlepší do nového roku! :) 
 

Výstava ,,Nečekaně" v Pitomé kavárně!

Jak to všechno bylo: V poslední době jsem se zaměřila více než na svou výstavu na výstavu ,,Za katrem", kterou dávám dohromady. Nicméně sehnat vhodné a ne zcela zapadlé místo pro tento soubor prací není nejjednoduší. A tak jsem poslední měsíce sháněla a sháněla a stále sháním. 
A proto soubor mých nejnovějších prací, už dávno hotový, odpočíval v klidu ve skříni a žádná má výstava se nekonala, ač jsem to měla o prázdninách v plánu... Až do minulé středy, kdy se mi Nečekaně ozvali z Pitomé kavárny, že by moje práce chtěli a jeslti bych je nemohla za pár dní přijet pověsit. Dnes se tak i stalo, takže mé práce nyní můžete vidět v Pitomé kavárně až do konce listopadu. 
Název se netýká jen sjednání výstavy, ale i událostí posledních měsíců.... Všechno, co se stalo, bylo nečekané, a ne vždy příjemné. Najdete zde tak například obrazy ,,Jirkovi" nebo ,,Občas v noci", které jsou únikem do pohádkových sfér, kde se čas vrací zpátky - a kde neexistuje nespravedlnost. Dále jsou tu i obrazy ,,Strach" a ,,Výsměch" poukazující na nelehké situace v životě každého z nás. V mnoha obrazech najdete i můj autoportrét. Snad poprvé jsem zapojila do obrazů více barev a omezila černé plochy - i když paradoxně situace posledních měsíců byly méně veselé než kdy předtím. 

Své halvní úsilí ale stále zaměřuji na výstavu ,,Za katrem", které se snad brzo dočkáme. I proto se v Pitomé kavárně pravděpodobně ani neuskuteční žádná větší vernisáž. Nicméně zaskočte, dejte si kávu a podívejte se! :) 

Pitomá kavárna 
Preslova 3
Praha 5 - Smíchov

www.pitomakavarna.cz

Exhibition na Vysočině

Pokud by se někdo chtěl mrknout, jak dopadla výstava klubu Mlha kterou jsem měla tu čest pro festival Literární Vysočina dávat dohromady, klikněte na http://www.mlha.gr/cs/pieces/view/13259 . Hleďte prosím především na obsah článku, nikoliv na kvalitu - taky nemůžu umět všechno, že jo:)  
Zároveň se na Mlze (www.mlha.gr) můžete porozhlédnout, počíst si, nebo se i zaregistrovat. 

Malba na stěnu

Zdar! Tak jsem se dostala i k malbě na stěnu- ukázka ve fotogalerii. :)

Černý Sklivec až do konce dubna!

 Výstava v Rock Café je prodloužena až do posledního dne měsíce dubna! Takže kdo se nestihl přijít podívat, má stále ještě možnost:) 

Výstava v Rock Café - vernisáž

Ačkoliv už od prvního března máte možnost vidět na stěnách Rock Café známé obrazy, vernisáž se bude konat až tuto neděli, a to od pěti hodin.  Připomínám plakát k výstavě ve fotogalerii, do Rock Café se dostanete tramvají č.22,9,6,18,21  nebo metrem B, no zkrátka je to na Národní třídě:) Na všechny návštěvníky vernisáže se těším, a všem návštěvníkům výstavy děkuji, že přišli - nebo přijdou - shlédnout mé dílo :)  Snad je o co stát:) 

Sedlo 

Vernisáž výstavy

5. května tohoto roku se můžete těšit na vernisáž nové výstavy. Ta se bude konat v galerii divadla Na Prádle od 2.5.2010 do 30.5.2010. Na vernisáži budete moci spatřit celý cyklus Bar Jiný svět a některá doplňující díla.

 

                                                                        Všichni jste srdečně zváni.

(Divadlo Na Prádle, Besední 3, Malá Strana, Praha 1, www.napradle.cz)