Novinky

A poslední plakát - město

Kdo máte zájem, pište na klarasedlo@seznam.cz :) Tenhle šel v malym nákladu, mám ho tu už asi jen 2x...... 

Panenskej Týnec - upřímná omluva od Sedla, uvidíme se až dnes.

Tak trošku změna plánu, za kterou se moc omlouvám..

Kvůli technickejm problémům (pitomej déšť) rozjedu svůj stánek na Open Air festivalu v Panenskym Týnci až dneska... Ještě jednou se moc omlouvám, jak tak koukám z okna, dnes to vypadá už slunečně, tak se konečně uvidíme. Za chviličku vyrážim to připravit a jedem:) 

Další várka plakátů

Jak už jsem psala u předchozího příspěvku - mízí to rychle, tak si pospěšte a pište emaily, pokud máte zájem (na klarasedlo@seznam.cz) :). Cena jednoho plakátu je 249,-, můžu v Praze osobně předat anebo poslat na dobírku.

Anebo se uvidíme na Open Air Festivalu Panenský Týnec, kde má Sedlo svůj stánek s malou výstavkou obrazů a s  plakáty! 

(plakáty vydalo nakladatelství Graphiurs s.r.o., formát A1, kvalitní ofsetový tisk) 

Slon: 

Stínadelská záhada: 

LIMITOVANÁ EDICE PLAKÁTŮ JE TU

Velká novina je tu!

Před chvílí se natiskla limitovaná edice Sedlích plakátů!!!!! A tady je jeden z nich!!!
(Další motivy nafotím zítra, jen co dorazí hotové z tiskárny.)


Část plakátů je už zamluvená a poputuje na zdi pokojů všude možně, takže pokud si i vy chcete ozvláštnit bílou stěnu, neváhejte a piště e-maily (na klarasedlo@seznam.cz), dřív než plakáty dojdou. Mohu případně zaslat i na dobírku nebo osobně předat v Praze. Cena plakátu je 249,-, a budete je moct zakoupit i u stánku na Open Air Festivalu Panenský Týnec (8.-10.8.2013). 


(jedná se o kvalitní ofsetový tisk, rozměr A1, plakáty vydalo nakladatelství Graphiurs s.r.o, vytiskla tiskárna Daniel) 

A ještě, než přijdou další kresby, tak.....

...vám musím oznámit, že listy skicáku byly sečteny a on tak zakončil svůj aktivní život u mě v tašce přes rameno... A když už skicák nebyl, tak jsem někde našla obyčejnej papír ale ten byl dost...no...na houby:

 

No, a já si utíkám koupit skicák novej, protože bez něj je nejen ta má taška ale i čekání na tramvaj podivně prázdný. Ale aby se neřeklo, že je toho málo, tak máte v záložce vodovky a anilinky ještě dva psycho obrázky. Tady jeden na ochutnávku: 

 

Tak hurá klik do toho! 

Skicák vydává další kresby

Na Chotěbořskou sérii si budete muset ještě chvilku počkat. Foťák ne všechno nafotil zrovna ideálně, takže kresby z festivalu fantazie budou až po víkendu. Zatím tu máte aspoň dvě rychlý kresby u okna a jednoho spolužáka se sklenicí piva. (vše v ,,Denních záznamech....")

 

Co taky dělat cestou v autobuse, že jo?

Skicák už se plní a praská ve švech - za chvíli bude třeba koupit zase další, protože ty 4 poslední volný listy mi moc dlouho nevydrží. Ale krom nákupu čistejch papírů je taky nejvyšší čas to všechno nafotit a přidat  kresby i na web. 
Dneska tu máte dvě autobusový a zítra přidám sérii skic z Chotěbořskýho Festivalu Fantazie (protože si ssebou nikdy neberu foťák, ale jenom tužku a skicák). 

 

(ve větší velikosti najdete fotky v záložce ,,Denní záznamy ..." No, dyť to už znáte.)

 

Zátiší se sifonem

Jedno zátiší vytvořené během pobytu na horách:

 

Zátiší se sifonem

akryl na plátně, 50x70 cm

 

 

(foťák je zlo, takže to trochu pokroutil a zabil některý barevný odlesky na sifonový láhvy... takže pardon, snad brzo dodám ještě lepší fotku)